Hooaja lõpupidu 2016

English information about our End of Season party can be found here.


Tipikate Rattamatkaklubi 16. hooaeg hakkab lõpule jõudma ning veel enne seda kui mõneks kuuks talveunne suikume, on plaanis üheskoos maha pidada üks lõbus pidu koos sauna, tantsu, grillimise, möödunud hooaja piltide ja videode vaatamise ning niisama muljetamisega.

Tipikate Rattamatkaklubi hooaja lõpupidu 2016 toimub laupäeval, 26. novembril Nõmmeveski külalistemajas (Nõmmeveski küla, Kuusalu vald). Peole on oodatud kõik, kes kunagi Tipikate Rattamatkaklubi üritustest osa võtnud või on huvitatud nendest tulevikus, samuti meie fännid ja sõbrad.

Kohale võib saabuda juba alates kella 17:00-st (see on aeg, mil korraldajad ja varased entusiastid saabuvad), grilli paneme käima ja pidu hakkab tuure koguma alates kella 19:00-st.

Osavõtutasu suurus on kuni 22. novembrini makstes 24€, edasi kuni peopäevani välja 27€ ning see tuleb kanda meie arvelduskontole EE501010220085505015 (saaja nimi on Tipikate Rattamatkaklubi; arve asub SEB pangas). Kui kannad raha üle hiljemalt 25. novembril kella 14:00-ks, siis ei ole vaja peole registreerimiseks midagi rohkemat teha; kui ülekanne hiljem toimub, siis palun helista vahetult enne raha kandmist Jaanusele numbril 56983774.

Osavõtutasu sisaldab järgmisi asju:
* Pidu kaminasaalis.
* Saun ja pesemisvõimalus (oma rätik kaasa).
* Ööbimine sama maja teisel korrusel (kohapeal olemas madratsid, endal võtta kaasa magamiskott või linad ja tekk, padi ja muu mugavusvarustus; soovi korral võimalik ööbida ka hoovi peal oma telgiga).
* Toitlustust põhimõttel “söök on kogu aeg kättesaadaval” (õhtul grillime, öösel erinevad snäkid ning hommikusöögiks võileivad).

Soovijatel on lisatasu eest võimalik ööbida ka kõrval asuvas eraldi majas väiksemates tubades. Igas toas on kaks voodit, toa hind on 25€ ning see sisaldab ka voodipesu nendele kahele voodile. Juhime tähelepanu, et tegemist on terve toa hinnaga ning jääb toa broneerija otsustada, kas ööbib seal üksi või jagab seda teistega, samuti ei ole keelatud lisaks kahele voodile ka oma varustusega põrandal ööbimine. Tube võib broneerida nii eelnevalt Tipikate Rattamatkaklubi arvelduskontole raha kandes kui võib ka alles kohale jõudes otsustada ja sularahas tasuda.

Info kohale jõudmiseks: tuleb sõita mööda Peterburi maanteed Narva poole. Kui lugemist arvestada Peterburi maantee algusest Ülemistelt, siis 56 km pärast tuleb sooritada vasakpööre Valgejõe poole. Olles sõitnud seda teed 2,4 km, tuleb Valgejõe asulas sooritada vasakpööre Kotka poole. Peale 4,1 km läbimist tuleb pöörata paremale Nõmmeveski poole. Jätkates teekonda 1,2 km jagu jõuame nelja tee ristmikule, kust valime otse mineva (kõige väiksema) teeharu. Sealt jõuamegi Nõmmeveski külalistemaja hoovile.

Kui oled Facebook’i kasutaja, siis anna enda tulekust teada ka Rattahooaja Lõpupidu 2016 sündmuse lehel. Samuti on võimalik sel lehel otsida ja pakkuda transporti üritusele.