Hooaja lõpupidu 2022

Tipikate Rattamatkaklubi 22. hooaeg hakkab lõpule jõudma ning seetõttu on plaanis üheskoos maha pidada üks lõbus pidu koos sauna, tantsu, grillimise, möödunud hooaegade piltide ja videode vaatamise ning niisama muljetamisega.

Tipikate Rattamatkaklubi hooaja lõpupidu 2022 toimub laupäeval, 26. novembril RMK Simisalu loodusmajas (Järva maakond, Järva vald, Vetepere küla, Simisalu matkakodu).

Peole on oodatud inimesed, kes on varem meie üritustest osa võtnud või on huvitatud nendest tulevikus, samuti meie sõbrad.

Kohale võib saabuda juba alates kella 17:00-st (see on aeg, mil korraldajad ja varajased entusiastid saabuvad), grilli paneme käima ja pidu hakkab tuure koguma alates kella 19:00-st. Maja on broneeritud meile kuni pühapäeval kella 15:00-ni.

Üritusest osavõtmiseks saada palun kiri Jaanusele (jaanus [ät] rattamatkaklubi.ee). Sind lisatakse osalejate vestlusringi, milles pannakse paika mõned täiendavad detailid.

Ürituse osavõtutasu suurus on kuni 22. novembrini makstes 40€, edasi kuni peopäevani välja 45€ ning see tuleb kanda meie arvelduskontole EE501010220085505015 (saaja nimi on Tipikate Rattamatkaklubi; arve asub SEB pangas). NB! Kui sinu maksmine alles peopäevale (26. novembrile) jääb, siis palun helista enne raha kandmist Jaanusele numbril 56983774.

Osavõtutasu sisaldab järgmisi asju:
* Pidu kaminasaalis.
* Saun ja pesemisvõimalus (saunalinad kohapeal olemas).
* Ööbimine sama maja tubades (toad on ametlikult 3-10 kohalised, aga meie seltskond hõivab eelduste kohaselt maja voodikohtadest ainult kuni pooled; voodipesud on kohapeal olemas; soovi korral võimalik ööbida ka hoovi peal oma telgiga).
* Rikkalikku toitlustust põhimõttel “söök on kogu aeg kättesaadaval” (õhtul grillime, öösel erinevad snäkid ning hommikusöögiks võileivad).

NB! Majas sees võtame välisjalanõud ära. Võta palun vahetusjalatsid kaasa!

Üsna tõenäoliselt sõidavad osad inimesed sellele üritusele kohale jalgratastega (kasutades selleks võib-olla ka rongi abi). Selles osas aga mingit tsentraalset organiseerimist ei toimu, vaid asjast huvitatud inimesed lepivad ise omavahel kokku, kes millise rongiga läheb või milline marsruut sõiduks valitakse.

Kuna peokoht asub Tallinna Tehnikaülikoolist (sõltuvalt valitud marsruudist) 85-92 km kaugusel, siis kutsume üles autoga minejatel ja transpordi soovijatel omavahel koopereeruma.

NB! Võimalusel võiksid enda osalemisest või huvist anda Jaanusele teada võimalikult kiiresti – nii on meil võimalik juba rutem asjakohane e-mailide vestlusring kokku panna. Sealtkaudu on kõige efektiivsem leida ka kontakte ratturite grupiga liitumise osas või autotranspordile koopereeruda.

Kui oled Facebook’i kasutaja, siis anna enda tulekust teada ka Rattahooaja Lõpupidu 2022 sündmuse lehel.

NB! Ürituse eestvedajad jätavad õiguse osalejaid valida. Eelkõige võib keeldumise põhjuseks olla varasem probleemkäitumine.