Hooaja lõpupidu 2023


 
Tipikate Rattamatkaklubi 23. hooaeg hakkab lõpule jõudma ning seetõttu on plaanis üheskoos maha pidada üks lõbus pidu koos sauna, tantsu, grillimise, möödunud hooaegade piltide ja videode vaatamise ning niisama muljetamisega. Õhtu üheks oodatumaks hetkeks on Indrek Roosilehe “Tipikate Rattamatk 2023 – Lääne-Saaremaa” järelfilmi esilinastus.

Tipikate Rattamatkaklubi hooaja lõpupidu 2023 toimub laupäeval, 9. detsembril Kallisaba puhkemajas (Mägede küla, Järva vald, Järvamaa).

Peole on oodatud inimesed, kes on varem meie üritustest osa võtnud või on huvitatud nendest tulevikus, samuti meie sõbrad.

Kohale võib saabuda juba alates kella 17:00-st (see on aeg, mil korraldajad ja varajased entusiastid saabuvad), grilli paneme käima ja pidu hakkab tuure koguma pärast kella 19:00. Maja on broneeritud meile kuni pühapäeval kella 15:00-ni.

Registreerimine koosneb kahest sammust:

  1. Anna palun Jaanusele (jaanus [ät] rattamatkaklubi.ee) teada, et soovid peol osaleda. Sind lisatakse osalejate vestlusringi, milles pannakse paika mõned täiendavad detailid.
  2. Osavõtutasu kanna palun üle meie arvelduskontole EE501010220085505015 (saaja nimi on Tipikate Rattamatkaklubi; arve asub SEB pangas). NB! Kui sinu maksmine alles peopäevale (9. detsembrile) jääb, siis palun helista enne raha kandmist Jaanusele numbril 56983774.
OSAVÕTUTASU SUURUSTäishindKuni 25 aastase TalTech tudengi hind
Kuni 5.12 makstes40€20€
6.12-8.12 makstes45€25€
9.12 makstes50€30€

Kuni 25 aastase TalTech tudengi soodustus kehtib TalTech statsionaarse õppe üliõpilastele (välja arvatud doktoriõpe), kes osavõtutasu maksmise kuupäevaks ei ole veel 26-aastaseks saanud. Palume noorel TalTech tudengil oma vanuse tõendamiseks teha põhitasu ülekanne oma isiklikult arveldusarvelt.

Osavõtutasu sisaldab järgmisi asju:

  • Pidu peamaja peosaalis.
  • Õues asuvad Metsamamma saun ja kümblustünn; pesemisvõimalused asuvad peamajas sees; saunalinad on kohapeal olemas.
  • Ööbimine peamaja 3-kohalistes tubades või kõrvalmaja 4-5 kohalistes tubades (voodipesud on kohapeal olemas).
  • Rikkalikku toitlustust põhimõttel “söök on kogu aeg kättesaadaval” (õhtul kokkame ja grillime, öösel erinevad snäkid ning hommikusöögiks võileivad).

NB! Majas sees võtame välisjalanõud ära. Võta palun vahetusjalatsid kaasa! Samuti arvesta, et saun ja kümblustünn asuvad õues ning majast nende juurde minekuks võivad kasulikuks osutuda plätud või sandaalid.

Üsna tõenäoliselt sõidavad osad inimesed sellele üritusele kohale jalgratastega (kasutades selleks võib-olla ka rongi abi). Selles osas aga mingit tsentraalset organiseerimist ei toimu, vaid asjast huvitatud inimesed lepivad ise omavahel kokku, kes millise rongiga läheb või milline marsruut sõiduks valitakse.

Peokoht asub Tallinna Tehnikaülikoolist umbes 70 km kaugusel, seega kutsume üles autoga minejatel ja transpordi soovijatel omavahel koopereeruma.

NB! Võimalusel võiksid enda osalemisest või huvist anda Jaanusele teada võimalikult kiiresti – nii on meil võimalik juba rutem asjakohane e-mailide vestlusring kokku panna. Sealtkaudu on kõige efektiivsem leida ka kontakte ratturite grupiga liitumise osas või autotranspordile koopereeruda.

Kui oled Facebook’i kasutaja, siis anna enda tulekust teada ka Rattahooaja Lõpupidu 2023 sündmuse lehel.

NB! Ürituse eestvedajad jätavad õiguse osalejaid valida. Eelkõige võib keeldumise põhjuseks olla varasem probleemkäitumine.