Info ja registreerimine 2021

Tipikate Rattamatk 2021

Uued kohad, ägedad inimesed, ekskursioonid, telkimine, lõkkeõhtu, tantsuõhtu, palju tipikaid ja uusi sõpru. Just see on Tipikate Rattamatk – suvi kõige ehedamal kujul!

Matk toimub 23.-25. juulil Lääneranna vallas.

Tipikate Rattamatk toimub 2021. aastal 21. korda.

Segane olukord piirangute maailmas lükkas meie matka korralduse algust pikalt edasi. Praeguseks on aga korraldus hoogsalt käima läinud, oleme lukku saanud matka ööbimiskohad ja tegeleme nende vahele marsruudi koostamisega. Info programmi osas täieneb jooksvalt ja arengutel tasub silma peal hoida siin: KAVA.

Matka osavõtu põhitasu sisaldab järgmist:

 • Korralik toitlustus seitsmel korral (reede lõuna ja õhtu; laupäeva hommik, lõuna ja õhtu; pühapäeva hommik ja lõuna).
 • Pakivedu ning saateauto abi reedest pühapäevani.
 • Telkimisplatsi kasutamine mõlemal õhtul.
 • Lõke vähemalt ühel õhtul.
 • Pesemisvõimalus mõlemal õhtul.
 • Saun mõlemal õhtul.
 • Tantsuõhtu laupäeva õhtul.
 • Riidest matka EMBLEEM igale osavõtjale.
 • Trükitud kujul MATKA KAART.
 • Matka marsruut on vaadatav ka google kaardil.
 • Digitaalsel kujul rajakirjeldus REEDE, LAUPÄEVA, ja PÜHAPÄEVA kohta.
 • GPS- või nutirakenduste huvilistele on meil pakkuda DIGITAALSED RAJAJOONED (GPX, KML ja TCX formaadis).
 • Põhiprogrammis sisalduvate vaatamisväärsuste sissepääsutasud.

Registreerimine koosneb kahest sammust:

 1. Käesoleva lehe allääres oleva vormi täitmisest.
 2. Osavõtu põhitasu üle kandmisest meie arvelduskontole EE501010220085505015 (saaja nimi on Tipikate Rattamatkaklubi; arve asub SEB pangas).

Registreerimise kuupäevaks loetakse neist hilisem, jälgi seda põhitasu suuruse arvestamisel!

 • Põhitasu suurus kuni 11.07 – 90€ (täishind) / 30€ (TalTech tudengi hind)
 • Põhitasu suurus 12.07-18.07 – 100€ (täishind) / 40€ (TalTech tudengi hind)
 • Põhitasu suurus (viimase hetke liitumine) 19.07-21.07 – 130€ (täishind) / 50€ (TalTech tudengi hind)
 • Kui soovid meile anda signaali, et meie matk on ülimalt vinge, oleks rahalises mõttes ka rohkem väärt ning soovid lihtsustada meil eelarve kokku venitamist, võid maksta hiljemalt 11. juulil meile põhitasuna 105€ (täishind) / 45€ (TTÜ tudengi hind). Käsitleme seda kui toetuspaketti ning omalt poolt garanteerime sellisel juhul, et kui sul peaks olema vajadus lõpuks matkast loobuda, saad hiljemalt 21. juulil meid teavitades kogu makstud raha tagasi :)

Palun arvesta, et osavõtu põhitasu ei sisalda inimese ega ratta transporti Tallinnast matka piirkonda ega sealt tagasi. Meie poolt organiseeritud transporti on soovi korral võimalik kasutada lisatasu eest ning sellest on juttu allpool.

TalTech tudengi soodustus kehtib TalTech statsionaarse õppe üliõpilastele (välja arvatud doktoriõpe), keda ei ole 16. juuli seisuga eksmatrikuleeritud. Kui oled TalTech tudeng ja soovid kasutada vastavat soodustust, siis palun sisesta registreerimisvormile ka oma üliõpilaskood!

Kui oled Facebook’i kasutaja, siis anna enda tulekust teada ka selle FACEBOOKi ürituse lehel!

Matka osavõtt on personaalne ning kehtib vaid sellele isikule, kelle andmed registreerimisvormil kirjas on. Osalejad on kohustatud isikut tõendava dokumendi matkale kaasa võtma ning seda vajadusel esitama. Valeandmete esitamisel on matka korraldajatel õigus inimene matkalt eemaldada, seejuures tasutud summasid ei tagastata.

Registreerimisel antud andmete muutmise kohta loe: OLULINE MATKAINFO

Transport matkale ja sealt tagasi

Tipikate Rattamatkaklubi tellib reisibussi ja veoauto inimeste ja jalgrataste transpordiks, mis viivad põhigrupi reede hommikul Tallinnast matka alguspunkti Lääneranna vallas Vatla baari juures ning toovad pühapäeva õhtul matka lõpp-punktist Varbla puhkeküla parklast (Varbla sadama muuli lähedal) tagasi Tallinnasse. Kogunemisaeg reede hommikul TalTechi ees on kell 7:00 ning tagasijõudmisaeg pühapäeva õhtul umbes kell 22:00. Meie poolt organiseeritud transpordist on võimalik osa võtta ühel, teisel või mõlemal suunal (registreerimise järjekorras kuni kohti jagub).

Transpordi hind:

  • Reedene transport (23.07) TalTech -> matka alguspunkt Lääneranna vallas Vatla baari juures – 15€ (täishind) / 5€ (TalTech tudengi hind)
  • Pühapäevane transport (25.07) matka lõpp-punkt Lääneranna vallas Varbla puhkeküla parklas -> TalTech – 15€ (täishind) / 5€ (TalTech tudengi hind)

Oma transpordiga liitujad saavad autod jätta kas matka alguspunkti Vatla baari juures või lõpp punkti juures olevasse Varbla sadamasse (tasuline valvega parkla: 6€ matka perioodi eest) SADAMA KAART, kohaga, kuhu parkida ja tasuda. Reede hommikul on organiseeritud oma transpordiga tulijatele pakkide pealevõtt Varbla sadamas kell 8:00 – 8:30. Pühapäeva õhtul on võimalik pakke kätte saada ka Vatla baari eest kell 19:45 – 20:15.

Tugevate grupp

Tugevate grupp minekusuunal bussitransporti ei vaja – nemad stardivad juba neljapäeva hommikul TalTechi eest ning sõidavad matka alguspunkti Lääneranna vallas kohale jalgratastel. Tugevate grupis sõitjatele kehtib minekusuunal lisatasu 20€ (täishind) / 10€ (TalTech tudengi hind), mis sisaldab saateauto abi neljapäeval, ette broneeritud tasulise telkimiskoha kasutamist ööl vastu reedet ning õhtu- ja hommikusööki laagripaigas. Võimalusel ka saun, pesemisvõimalus ja muud hüved laagripaigas (selguvad korralduse käigus). Loe lisa tugevate grupi kohta siit.

Ööbimine

Osavõtu põhitasusse on arvestatud koht sinu telgile nii reede kui laupäeva õhtul.

Täiendav info

Kõige üldisem info, mida üks Tipikate Rattamatk endast kujutab, on üleval siin.

Oluline aastast aastasse muutumatu matkainfo on üleval siin.

Seekordse matka ajakava asub siin.

Vaata ka eelmiste aastate pilte ja videosid!

Üritust toetavad rahaliselt Tallinna Tehnikaülikool ja Insero.

Indrek Roosilehe vändatud filmi 2020. aasta Tipikate Rattamatkast Pandiveres näeb siit: