Info ja registreerimine 2020

Tipikate Rattamatk 2020

Uued kohad, ägedad inimesed, ekskursioonid, telkimine, lõkkeõhtu, tantsuõhtu, palju tipikaid ja uusi sõpru. Just see on Tipikate Rattamatk – suvi kõige ehedamal kujul!

Matk toimub 24.-26. juulil Lääne-Virumaa / Pandivere.

Tipikate Rattamatk toimub 2020. aastal 20-ndat korda.

Eriolukord on sundinud paljusid üritusi ära jääma või edasi lükkama või teises formaadis tegema. Meie otsustasime, et rattaga peab ka sel suvel sõita saama ja üritame
LIHTSAMAS FORMAADIS matka ära teha. Kui algselt planeeritud kava kohaselt oleks praeguseks pidanud korraldustöö juba 3 kuud käinud olema, siis hetkeseis on, et meil on vaid napp 2 kuud jäänud matkani ja korraldusega alles alustasime.

Mida siis matkal osalejale lubada saame? Kindlad märksõnad on, et saab rattaga sõita, on tagatud toitlustus (6 söögikorda, nagu varasematel aastatelgi) ja laagripaigas peab ikka saun ja veekogu ka olema :)

Registreerimine koosneb kahest sammust:

  1. Käesoleva lehe allääres oleva vormi täitmisest.
  2. Osavõtu põhitasu üle kandmisest meie arvelduskontole EE501010220085505015 (saaja nimi on Tipikate Rattamatkaklubi; arve asub SEB pangas).
    • Põhitasu suurus kuni 19.07 – 70€ (täishind) / 35€ (TalTech tudengi hind)
    • Põhitasu suurus 20.07-22.07 – 80€ (täishind) / 40€ (TalTech tudengi hind)

Palun arvesta, et osavõtu põhitasu ei sisalda inimese ega ratta transporti Tallinnast matka piirkonda ega sealt tagasi. Meie poolt organiseeritud transporti on soovi korral võimalik kasutada lisatasu eest ning sellest on juttu allpool.

TalTech tudengi soodustus kehtib TalTech statsionaarse õppe üliõpilastele (välja arvatud doktoriõpe), keda ei ole 15. juuli seisuga eksmatrikuleeritud. Kui oled TalTech tudeng ja soovid kasutada vastavat soodustust, siis palun sisesta registreerimisvormile ka oma üliõpilaskood!

Kui oled Facebook’i kasutaja, siis anna enda tulekust teada ka sellel FACEBOOKi ürituse lehel!

Matka osavõtt on personaalne ning kehtib vaid sellele isikule, kelle andmed registreerimisvormil kirjas on. Osalejad on kohustatud isikut tõendava dokumendi matkale kaasa võtma ning seda vajadusel esitama. Valeandmete esitamisel on matka korraldajatel õigus inimene matkalt eemaldada, seejuures tasutud summasid ei tagastata.

Registreerimisel antud andmete muutmise kohta loe: OLULINE MATKAINFO

Transport matkale ja sealt tagasi

ÜHINE TRANSPORT SUUNAL TAMSALU -> TALTECH ON VÄLJAMÜÜDUD.
(Kui mõni koht peaks vabaks jääma, siis anname teada).
MINEKU SUUNAL TALTECH -> LASILA mõis ON VEEL MÕNED KOHAD SAADAVAL. JÄTKUVALT ON VÕIMALIK LIITUDA MATKAGA TULLES ISE KOHALE MATKA ALGUSPUNKTI.

Tipikate Rattamatkaklubi tellib reisibussi (55 kohta) ja veoauto (2,4m x 8m) inimeste ja jalgrataste transpordiks, mis viivad põhigrupi reede hommikul Tallinnast matka alguspunkti Lääne-Virumaal (Lasila mõis) ning toovad pühapäeva õhtul matka lõpp-punktist (Tamsalu) tagasi Tallinnasse. Kogunemisaeg reede hommikul TalTechi ees on kell (täpsustub) ning tagasijõudmisaeg pühapäeva õhtul umbes kell (täpsustub). Meie poolt organiseeritud transpordist on võimalik osa võtta ühel, teisel või mõlemal suunal (registreerimise järjekorras kuni kohti jagub).

Transpordi hind:

  • Reedene transport (24.07) TALTECH -> LASILA mõis – 12€ (täishind) / 6€ (TalTech tudengi hind)
  • Pühapäevane transport (26.07) TAMSALU -> TALTECH – 12€ (täishind) / 6€ (TalTech tudengi hind)

Ööbimine

Osavõtu põhitasusse on arvestatud koht sinu telgile nii reede kui laupäeva õhtul.

Täiendav info

Kõige üldisem info, mida üks Tipikate Rattamatk endast kujutab, on üleval siin.

Oluline aastast aastasse muutumatu matkainfo on üleval siin.

Tugevate gruppi veab sel aastal Rasmus Tomsen. Kui soovid neljapäeval juba matka alguskohta kohale vändata, siis kontakteeru: e-mail: rasmus [ät] rattamatkaklubi.ee

Seekordse matka ajakava asub siin.

Vaata ka eelmiste aastate pilte ja videosid!

Üritust toetavad rahaliselt Tallinna Tehnikaülikool.

Indrek Roosileht poolt vändatud filmi 2019 a. Tipikate Rattamatkast Järvamaale näeb siit:

TalTech Filmiklubi poolt toodetud kvaliteetset järelfilmi 2017. aasta üritusest näed siin:

 

Matkale registreerimine

Ees- ja perekonnanimi (kohustuslik):
E-mail (kohustuslik):
Telefon (kohustuslik):
Jäta see lahter tühjaks:
Asutus ja eriala või muu sinu tausta iseloomustav väljend (näiteks "TTÜ / Ehitus"):
Matkale liitumine:
Matkalt tagasi:
Nende jaoks, kes soovivad kasutada TTÜ tudengi soodustust: Kinnitan, et nädal enne matka toimumist olen jätkuvalt TTÜ statsionaarse õppe tudeng (välja arvatud doktoriõpe). Luban Tipikate Rattamatka korraldajatel esitada minu andmed kontrolliks TTÜ-le ning olen valmis matkal oma isikut kehtiva dokumendi alusel tõendama. Kinnituseks sisestan enda üliõpilaskoodi (näiteks 120627IASB).
TTÜ üliõpilaskood

Kui kõik läks õigesti, siis saadetakse sinu e-maili aadressile automaatne kinnituskiri, samuti ilmub sinu nimi siiasamasse lehele kõige ülemisele positsioonile. Kui ühte või teist ei juhtu, siis palun kontrolli, et kõik sai õigesti ning proovi uuesti. Kui probleemid jätkuvad, sul on küsimusi või soovid sisestatud infot muuta, siis palun kirjuta info [ät] rattamatkaklubi.ee

Kui kannad meile üle osavõtu põhitasu ja/või transporditasu, siis palun veendu mõne päeva möödudes, et see on siin lehel makstuks märgitud ning et sinu valitud transpordigrupid on korrektsed.

 

Matka osalejad

Matkaga liitumineMatkalt tagasiPõhitasuTransport matkaleTransport tagasi
1.Tõnu Taaloma transpordigaoma transpordigaRaadioinsener 1981makstudpole vajapole vaja
2.Pille Tammpõhigrupispõhigrupismaksmatamaksmatamaksmata
3.Robert Kolkpõhigrupisoma transpordigamakstudmakstudpole vaja
4.Ott KuusksaatetiimsaatetiimTTÜ / meditsiinitehnikapole vajapole vajapole vaja
5.Aet Einbergoma transpordigaoma transpordigaTTÜ vilistlanemaksmatapole vajapole vaja
6.Deniss Andrijevskioma transpordigaoma transpordigaTTÜ vilistlanemaksmatapole vajapole vaja
7.Sam Mcartneyoma transpordigaoma transpordigamaksmatapole vajapole vaja
8.Erik Kirikmäeoma transpordigaoma transpordigaTTÜ vilistlanemaksmatapole vajapole vaja
9.Maarja Helmesoma transpordigaoma transpordigaMatkasellmakstudpole vajapole vaja
10.Anneli Sügisoma transpordigaoma transpordigaMatkasellmakstudpole vajapole vaja
11.Tarmo Pajusaaroma transpordigaoma transpordigaTTÜ Arvutisüsteemid vilistlanemakstudpole vajapole vaja
12.Marike Rämmeloma transpordigaoma transpordigaTTÜ vilistlanemaksmatapole vajapole vaja
13.Viia Gladõševaoma transpordigaoma transpordigamakstudpole vajapole vaja
14.Endel Karpoma transpordigaoma transpordigaTTÜ / Automaatikamaksmatapole vajapole vaja
15.Kaija Tammekivioma transpordigaoma transpordigaTipikate sõbermakstudpole vajapole vaja
16.Reelika Olgooma transpordigaoma transpordigaLäänevirukas koduhoovismakstudpole vajapole vaja
17.Kristo Aavpõhigrupisoma transpordigaTTÜ informaatika vilistlanemakstudmakstudpole vaja
18.Erik PritspõhigrupispõhigrupisTTÜ / Ehitus / vilistlanemaksmatamaksmatamaksmata
19.Marti LaidrepõhigrupispõhigrupisTTÜ/Energeetikamaksmatamaksmatamaksmata
20.Mihkel KeinastpõhigrupispõhigrupisTTÜ logistika vilistlanemaksmatamaksmatamaksmata
21.Silver MihkelsonpõhigrupispõhigrupisEnergeetikamaksmatamaksmatamaksmata
22.Aleksandr EsspõhigrupispõhigrupisTTÜ / Ehitus / vilistlanemaksmatamaksmatamaksmata
23.Priit Kaljulätepõhigrupispõhigrupismaksmatamaksmatamaksmata
24.Triin Lettoma transpordigaoma transpordigamakstudpole vajapole vaja
25.Mirja Vilismäeoma transpordigaoma transpordigaTRÜ majandusmakstudpole vajapole vaja
26.Kristjan Piltoma transpordigaoma transpordigaTTÜ/Biomeditsiinitehnikamaksmatapole vajapole vaja
27.Jana SubitidzepõhigrupispõhigrupisELAmakstudmakstudmakstud
28.Paul Liiasoma transpordigapõhigrupisTTÜ mehaanika vilistlanemakstudpole vajamakstud
29.Maie Piltoma transpordigaoma transpordiga+Oskarmaksmatapole vajapole vaja
30.Rain MännikuspõhigrupispõhigrupisTTÜ / Ehitusmaksmatamaksmatamaksmata
31.Tõnu TammsaatetiimsaatetiimTTÜ / Soojustehnikapole vajapole vajapole vaja
32.Meelis Puurpõhigrupispõhigrupislogistika vilistlanemakstudmakstudmakstud
33.Kaja Maistesaatetiimsaatetiimpole vajapole vajapole vaja
34.Hans-Toomas SaarestsaatetiimsaatetiimTTÜ Informaatikapole vajapole vajapole vaja
35.Martin Kadastikoma transpordigaoma transpordigamakstudpole vajapole vaja
36.Harri ParkerpõhigrupispõhigrupisTTÜ vilistlanemakstudmakstudmakstud
37.Tomas Thorénoma transpordigaoma transpordigamaksmatapole vajapole vaja
38.Taavi Pilleroma transpordigapõhigrupisTTÜ logistika vilistlanemakstudpole vajamakstud
39.Kairi Kivistikoma transpordigaoma transpordigaTTUmakstudpole vajapole vaja
40.Jaan VeersoopõhigrupispõhigrupisTTÜ / ITmaksmatamaksmatamaksmata
41.raul luhasaatetiimsaatetiimTTÜ/MAT vilistlanepole vajapole vajapole vaja
42.Madis Villpõhigrupispõhigrupismakstudmakstudmakstud
43.Anti SullinpõhigrupispõhigrupisTTÜ IT vilistlanemaksmatamaksmatamaksmata
44.Peter NobelpõhigrupispõhigrupisTTÜ / Automaatika vilistlanemaksmatamaksmatamaksmata
45.Raili KivisaarpõhigrupispõhigrupisEPMÜ majandusmakstudmakstudmakstud
46.Mai-Liis Palginõmmpõhigrupispõhigrupismaksmatamaksmatamaksmata
47.Janika HirvelaansaatetiimsaatetiimTTÜ Mehaanika, Raul rokib!pole vajapole vajapole vaja
48.Annela MetspõhigrupispõhigrupisTTÜ keemia vilistlane, GoWorkaBitmaksmatamaksmatamaksmata
49.Annika TammikpõhigrupispõhigrupisTTÜmaksmatamaksmatamaksmata
50.Piret MellikpõhigrupispõhigrupisTTÜ/materjalitehnoloogiamakstudmakstudmakstud
51.Tanel MuldopõhigrupispõhigrupisTTK/ Masinaehitusmakstudmakstudmakstud
52.Hando JärvingpõhigrupispõhigrupisTTÜ TK majandus vilistlanemaksmatamaksmatamaksmata
53.Oliver Metsoma transpordigaoma transpordigaVilistlanemaksmatapole vajapole vaja
54.Riina EedrapõhigrupispõhigrupisTTÜ majandusmaksmatamaksmatamaksmata
55.Mart Kaaroma transpordigaoma transpordigaEhitusmaksmatapole vajapole vaja
56.Ipi-Liisa Peekeroma transpordigaoma transpordigaTTÜ Toidutehnika (vilistlane)makstudpole vajapole vaja
57.Mati LiivanurmpõhigrupispõhigrupisMatkajamaksmatamaksmatamaksmata
58.Andres Turrooma transpordigaoma transpordigawww.atto.eemakstudpole vajapole vaja
59.Merilin PostpõhigrupispõhigrupisTÜ/ arstiteadusmakstudmakstudmakstud
60.Ronald TammepõldpõhigrupispõhigrupisTTÜ vilistlanemakstudmakstudmakstud
61.Anu VismannpõhigrupispõhigrupisTÜ, õigusteadusmakstudmakstudmakstud
62.Malle Kolnespõhigrupispõhigrupismatkasellmakstudmaksmatamaksmata
63.Indrek RoosilehtpõhigrupispõhigrupisTTÜ vilistlanemakstudmaksmatamaksmata
64.Andre PõlmpõhigrupispõhigrupisTTÜ majandus vilistlanemakstudmakstudmakstud
65.aavo moltsaaroma transpordigaoma transpordigavilistlanemaksmatapole vajapole vaja
66.Ürgo SaalistepõhigrupispõhigrupisTTÜ Biomeditsiinitehnikamakstudmakstudmakstud
67.Lauri Vihmanoma transpordigaoma transpordigaTTÜ / Arvutisüsteemidmaksmatapole vajapole vaja
68.Indrek Virunurmoma transpordigaoma transpordigaMatkasellmaksmatapole vajapole vaja
69.Aune NigolpõhigrupispõhigrupisTTÜ / Logistika, Rakendusfüüsika / vilistlanemakstudmakstudmakstud
70.Urmo UstavpõhigrupispõhigrupisTTÜ IT vilistlanemakstudmakstudmakstud
71.Taavet Uttoma transpordigapõhigrupismakstudpole vajamakstud
72.Liis TammanpõhigrupispõhigrupisTTÜ personalijuhtiminemaksmatamaksmatamaksmata
73.Rain KattaipõhigrupispõhigrupisTTÜ Biomeditsiinitehnikamakstudmaksmatamaksmata
74.Rainis Suitsoma transpordigapõhigrupisTTÜ mehhatroonika vilistlanemakstudpole vajamakstud
75.Mare RandmaapõhigrupispõhigrupisTTÜ majandusmakstudmaksmatamaksmata
76.Anne Kleinoma transpordigaoma transpordigaTTÜ keemiamakstudpole vajapole vaja
77.Jaanus SepppõhigrupispõhigrupisITmakstudmakstudmakstud
78.Märt Raidalupõhigrupispõhigrupislihtne rattahuvilinemakstudmakstudmakstud
79.Hardi Selgoma transpordigapõhigrupisTTÜ Arvutisüsteemidmakstudpole vajamakstud
80.Taaniel Jakobsonoma transpordigaoma transpordigaRakenduskeemia ja biotehnoloogiamaksmatapole vajapole vaja
81.Kadi VaherpõhigrupispõhigrupisTTÜ toidutehnika (vilistlane)maksmatamaksmatamaksmata
82.Meeli Laosoma transpordigapõhigrupisTTÜ keemia. Aivar pane norm mussi!makstudpole vajamakstud
83.Rene AllkivipõhigrupispõhigrupisTTÜ Filmiklubimakstudmakstudmakstud
84.Mari-Liis KasemetspõhigrupispõhigrupisTTÜ Okeanograafiamakstudmakstudmakstud
85.Aivar HannolainenpõhigrupispõhigrupisTTÜ ärikorraldusmakstudmakstudmakstud
86.Rasmus Tomsenoma transpordigapõhigrupisTTÜ Informaatikamakstudpole vajamakstud
87.Viivika PuikpõhigrupispõhigrupisTalTech Mektorymakstudmakstudmakstud
88.Janar Külaoma transpordigapõhigrupisTTÜ / Elektroenergeetika / vilistlanemakstudpole vajamaksmata
89.Hannes Vallimägioma transpordigaoma transpordigaTeen kõik, et matkast asja saaks.maksmatapole vajapole vaja
90.Margus Laanepoma transpordigaoma transpordigaMatkasellmaksmatapole vajapole vaja
91.Anneli Lindeoma transpordigaoma transpordigaMatkasell Järva valdmaksmatapole vajapole vaja
92.Aive Mooraoma transpordigaoma transpordigaMatkasell Tartustmaksmatapole vajapole vaja
93.Margus SepppõhigrupispõhigrupisPÕMM!makstudmakstudmakstud
94.Andres SavelpõhigrupispõhigrupisTÜ/Meditsiinmakstudmakstudmakstud
95.Riina Seireoma transpordigaoma transpordigaMatkasell , Koroter OÜmaksmatapole vajapole vaja
96.Toivo Tähtoma transpordigaoma transpordigaMatkasell EPAmaksmatapole vajapole vaja
97.Inga Reinmaaoma transpordigaoma transpordigaMatkasellmakstudpole vajapole vaja
98.Jüri Ellramoma transpordigaoma transpordigaJärva valdmakstudpole vajapole vaja
99.Vallar Albaoma transpordigaoma transpordigaTPI + Koneskomaksmatapole vajapole vaja
100.Aivar Sinijärvoma transpordigaoma transpordigamaksmatapole vajapole vaja
101.Priit Seireoma transpordigaoma transpordigaTransport ja logistikamaksmatapole vajapole vaja
102.Jaan NiitsoopõhigrupispõhigrupisEnergeetikamakstudmakstudmakstud
103.Mihkel RämmelpõhigrupispõhigrupisTTÜ / Süsteemitehnika vilistlanemakstudmakstudmakstud
104.Marko VilbergpõhigrupispõhigrupisTTÜ / Mehaanika vilistlanemakstudmakstudmakstud
105.Eerik Vijaoma transpordigaoma transpordigaTTÜ Filmiklubimakstudpole vajapole vaja