Info ja registreerimine 2019

Reedel, 28. juunil asuvad sitkemad tipikad taas rataste selga, et eskortida Taltech Üliõpilaskonna lipp Tallinnast Käärikule Üliõpilaste Suvemängudele. Retk on avatud kõigile, kes hindavad ennast ettevõtmise jaoks piisavalt sitkeks või tugevaks. Kogunemine toimub kell 4:30 TTÜ ees, väljasõit kell 5:00.

Registreerimiseks tuleb saata vabas vormis kiri “soovin registreeruda” aadressile 250 [ät] rattamatkaklubi.ee ning kanda osavõtutasu 35€ (tudeng) või 40€ (mitte tudeng) hiljemalt kolmapäeval, 26. juunil meie arvelduskontole EE501010220085505015 (saaja nimi on Tipikate Rattamatkaklubi; konto asub SEB pangas).

Osavõtutasu sisaldab:

  • Saateauto abi (pakivedu ning esma- ja tehnoabi, katkestamisel inimese ja ratta transport Käärikule või kokkuleppel saateauto tiimiga lähedal asuvasse asulasse rongi/bussi peale).
  • Spordijooki ja glükoositablette.
  • Teekonna jooksul saateautost pakutavaid snäkke.
  • Snäkid õhtul sauna kõrvale. (Ühist toiduvalmistamist sel korral kohapeal ei tee. Õhtusöögi saab igaüks ise kaasa osta teepeale jäävast viimasest poest …tavaliselt on selleks olnud Mustla konsum).
  • Saun Käärikul peale kohalejõudmist.

Kõige üldisem info, mida üks Kääriku retk endast kujutab, on üleval siin.

Detailne info, mis retke olemust ja tingimusi kirjeldab, asub siin.

Kui oled Facebook’i kasutaja, siis anna enda tulekust teada ka selle ürituse Facebook’i lehel.

Lisainfo: 250 [ät] rattamatkaklubi.ee

 

Osalejad:

1. Taavi Piller
2. Paul Liias
3. Kristjan Soodla
4. Riho Tarbe
5. Meeli Laos
6. Taavet Utt
7. Kadi Vaher
8. Maarja-Hellen Matla
9. Madis Lõhmus

10. Harri Parker (ergutustiim)
11. Marko Vilberg (saatetiim)
12. Aivar Hannolainen (saatetiim)

Kääriku retk selleks aastaks tehtud!

Foto: Ratturid hetk enne finiseerumist Käärikule. Sel aastal oli ideaalne ilm ja ideaalsed tingimused (pärituul ja mitte liiga palav). Sai pikalt tehtud pausi Viljandis ja aega jäi üle ka Puka ja Otepää tõusude vahel. Finiseeruti programmijärgselt 21:00. Kohtume jälle sadulas :)