Kontakt

Tipikate Rattamatkaklubi

Reg. nr:80256630
Aadress:Ehitajate tee 5, 12618 Tallinn
E-post:info [ät] rattamatkaklubi.ee
A/a:EE501010220085505015 (SEB pank)

Meie tegemistega kursis olemiseks on kasutusel uudiskiri ja Facebook’i leht.

Aktiivsemad ratturid suhtlevad omavahel lisaks veel järgmiste meililistide vahendusel:

  • aktivistid [ät] rattamatkaklubi.ee – aktivistide omavaheliseks suhtluseks mõeldud meililist. “Keegi laupäeval sõitma minna viitsib?”
  • 250 [ät] rattamatkaklubi.ee – Tallinn – Kääriku Retke osaliste ja huviliste omavaheliseks suhtluseks mõeldud meililist. “Kellelgi Käärikul telgis vaba kohta on?”
  • korraldajad [ät] rattamatkaklubi.ee – Tipikate Rattamatka korraldajate omavaheliseks suhtluseks mõeldud meililist (siia lisame ainult neid inimesi, kes meile juba mõnda aega tuttavad on ning kes ühtlasi on avaldanud ka huvi ja valmisolekut meie aasta kõige olulisemasse üritusse panustada). “Kes laupäeva hommikul 30 liitrit putru keeta viitsib?”
  • drp [ät] rattamatkaklubi.ee – Tipikate Rattamatkaklubi Digitaalse Rajaplaneerimise Kompetentsigrupp.“Kuidas OruxMaps’ist GPX faile eksportida, nii et ajatemplid säiliksid?”

Meie ametliku uudiskirjaga saad liituda, oma eelistusi muuta ning soovi korral ka lahkuda iseseisvalt. Kui soovid lisaks uudiskirjale kuuluda ka mõnda ülalnimetatud omavaheliseks suhtluseks mõeldud meililisti, siis palun anna enda soovist teada Jaanusele (jaanus [ät] rattamatkaklubi.ee).